آشنایی با شرکت عسل طبیعی اصفهان

شرکت عسل طبیعی اصفهان با بیش از چهار دهه فعالیت در عرصه زنبور داری، تولید و استحصال عسل دارای یک مجموعه بسته بندی عسل با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره پروانه تولید۲۴۳۴۴ پروانه بهره برداری ۱۵۶۲/۳پ و شناسه نظارت سازمان غذا و دارو به شماره ۱۱۲۵/۱۵ می باشد. این شرکت خوشبختانه در زمینه صادرات عسل از طریق نمایندگی های این مجموعه در کشورهای عراق و مالزی به بازارهای صادراتی دست یافته است. کیفیت عسل تولیدی با نظارت پیوسته کارشناسان بهداشتی و متخصصان تغذیه همواره پایش می شود و بهبود مستمر کیفیت موجب شده که عسل خاص «ایمن» که بطور ویژه برای بیماران دیابتی مفید است، مورد تأیید انجمن پیشگیری و مهار دیابت قرار گیرد. نظارت وآزمون های گوناگون بر کیفیت عسل های تولیدی و عسل های ورودی به واحد بسته بندی همزمان با فرایند تولید و بسته بندی انجام می پذیرد که این روند می تواند مورد بازدید کارشناسان محترم آن شرکت قرار گیرد. محصولات شرکت عسل طبیعی اصفهان اکنون از طریق فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور، قنادی ها، عطاری ها، مراکز طب سنتی معتبر، داروخانه ها و نمایشگاه های مرتبط مواد غذایی در دسترس شهروندان قرار دارد.

Image
  • Iso14001
  • Iso22000
  • maliyat
  • parvane
  • sabt-alamat

اهداف شرکت

مدیران شرکت عسل طبیعی اصفهان با پشتوانه چهار دهه فعالیت در عرصه زنبورداری در گام نخست این صنعت را مقوم و استحکام بخش و زیر بنای تولید در بخش کشاورزی و ساختار محیط زیست و منابع طبیعی کشور می داند و در گام بعدی به عنوان یک فعالیت اقتصادی به او نگاه می کنند. بنابراین در چشم اندازها و افق های آینده همواره اعتلای صنعت زنبورداری،کمک و حمایت در جهت مدرنیزه کردن و به روز کردن این صنعت و توسعه بازرگانی و اقتصادی آن را سر لوحه خود قرار داده است و بر این مبنا از سه سال پیش به این سو کلاسهای عسل درمانی با هدف گسترش فرهنگ مصرف محصولات زنبور عسل با استفاده از کارشناسان مجرب و دانش آموخته در بین شهروندان آغاز کرده و براین روند اصرار دارد که هر فعالیت فرهنگی در صورتی که صحیح طرح ریزی شود به اهداف بازرگانی نیز منجر خواهد شد. در حال حاضر بیش از ۵۰ کارشناس طب سنتی و عسل درمانی در حال آموزش های دوره ای در اقصی نقاط ایران جهت آموزش به شهروندان هستند. علاوه بر این از یک سال پیش به این سو ماهنامه عسل درمانی به هدف افزایش آموزه های خود مراقبتی و عسل درمانی برای ایجاد فرهنگ مصرف فرآورده ها،بهره گیری بهتر و بیشتر از عسل در تغذیه شهروندان جهت افزایش سلامتی و کاهش استرس و عوارض ناخواسته در تیراژ قابل ملاحظه ای چاپ و منتشر می شود.
شرکت عسل طبیعی اصفهان برای اهداف از پیش تعیین شده مدیران آگاهی دارد که از مزرعه تا سفره شهروندان باید محصول تولیدی را از نظر کیفیت پایش کند و همواره به آنان اطلاعات در خور بدهد چون عسل ماده مغذی با ارزش دارویی است که جزء غذاهای فرا سودمند بوده و مردم باید شناخت شایسته ای از آن داشته باشند بنابراین دادن اطلاعات تغذیه ای و دارویی عسل را بر خود فرض می دارد و برای تحقق این هدف کارشناسان تغذیه وطب سنتی را در فروشگاه های زنجیره ای مستقر کرده که در مورد کیفیت،سلامت و ارزش تغذیه ای عسل ها به مردم اطلاع رسانی کنند خوشبختانه این گام مورد استقبال مردم قرار گرفته و مشوقی است که این حرکت تداوم یابد از جمله برنامه های آینده شرکت عسل طبیعی اصفهان برای خدمات رسانی به مردم به عنوان حامی سلامت شهروندان بهبود مستمر کیفیت ،بسته بندی و لیبل ها برای پاسخ گویی بهتر و شایسته تر به ذائقه و سلیقه مصرف کننده ایجاد و راه اندازی نرم افزار( اپلیکیشن) عسل درمانی در برنامه بازار و ios ، توسعه همکاری با مرا کز علمی دا نشگاهی و بویژه دا نشگاه تهران در جهت ا فزایش کیفیت محصولات

شرکت عسل طبیعی اصفهان

کیفیت عسل تولیدی این شرکت با نظارت پیوسته کارشناسان بهداشتی و متخصصان تغذیه همواره پایش می شود و بهبود مستمر کیفیت موجب شده که عسل خاص «ایمن» که بطور ویژه برای بیماران دیابتی مفید است، مورد تأیید انجمن پیشگیری و مهار دیابت قرار گیرد.

راه های ارتباطی

تلفن : 03135724014

فکس : 03135724013

ایمیل : info@isfahanhoney.com

آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان سروش، چهار راه عسگریه، شرکت عسل طبیعی اصفهان

کاتالوگ

موقعیت جغرافیایی